Kontakt

Tveka inte att kontakta oss!
Ring eller mejla oss på följande:


rimax ab

Åldermansvägen 4B
241 35 ESLÖV

Tel: +46 (0)413-55 34 00
E-post: info@rimax.se
Web: www.rimax.se

Leveransadress större gods, Eslöv:
Järnvägsgatan 4
241 38 Eslöv
(Används endast vid överenskommelse, this adress is used only after an agreement with us)


Direkt kontakt:

Richard Lundquist, tekniker/säljare
Tel mobil: +46 (0)705-58 88 74
E-post: richard@rimax.se

Niklas Svensson, tekniker
Tel mobil: +46 (0)705-58 80 11
E-post: niklas@rimax.se

Fredrik Nilsson, tekniker
Tel mobil: +46 (0)760-35 36 10
E-post: fredrik@rimax.se

Erik Johansson, tekniker
Tele mobil: +46 (0)413-55 34 00
E-post: erik@rimax.se

Patrick L Winther, administratör
Tel direkt: +46 (0)413-55 34 00
Tel mobil: +46 (0)705-58 88 73
E-post: patrick@rimax.se

Roland Karlsson, ekonomi
Tel direkt: +46 (0)413-55 34 00
E-post: roland@rimax.se

Karin Lundquist, fakturering
Tel direkt: +46 (0)413-55 34 00
E-post: karin@rimax.se